WITAMY W
TREETOPS

_________

Dwie z najpopularniejszych na świecie pieśni produktów takich jak: kompozyty kompozytowe, ogrodzenia,
rozwiązania akustyczne sufitów/ścian oraz płyt/paneli elewacyjnych z włókno-cementu.

WITAMY W TREETOPS A/S

________

TreeTops A/S to miejsce, w którym różne produkty budowlane są gromadzone w ramach jednej branży. Prezentujemy Państwu bogaty asortyment wyjątkowych produktów marek własnych w dziedzinie kompozytów, rozwiązań akustycznych i włókno-cementu.

KIRKEDAL Komposit powstał w 2013 roku i od tego czasu stał się bardzo rozpoznawalnym i popularnym graczem na rynku bezobsługowych rozwiązań do tarasów i ogrodzeń. KIRKEDAL to ekskluzywne produkty wysokiej jakości z szeroką gamą opcji i akcesoriów. Z KIRKEDAL masz możliwość tworzenia pięknych i bezobsługowych rozwiązań kompozytowych. Nasze produkty są łatwe w obróbce i łatwo się z nimi pracuje. Wszystkie kompozyty KIRKEDAL posiadają certyfikat 100% FSC i znak CE.

W ofercie znajdują się Tarasy Kompozytowe KIRKEDAL, które różnią się od innych kompozytów na rynku

m.in. piękną serią SOLID, czyli piękne solidne deski o długości do 6 m. Taras KIRKEDAL ma dwustronną powierzchnie - drewnianą strukturę/ryflowania, dzięki czemu możesz zdecydować o ostatecznym wyglądzie. Dodatkowo powierzchnia jest lakierowana nawierzchniowo, dzięki czemu deski tarasowe są mniej podatne na zabrudzenia, a ponadto są dostępne w pięknych, skandynawskich kolorach.

Ogrodzenia kompozytowe KIRKEDAL są dostępne z 2 różnymi profilami ogrodzeniowymi - pióro/wpust lub schodkowy, a także ze słupkami aluminiowymi, ocynkowanymi lub ocynkowanymi malowanymi proszkowo na czarno. Ogrodzenia kompozytowe KIRKEDAL są dostępne w kolorze czarny i biały. 

Ponadto Kirkedal ma w swojej ofercie ogrodzenia akustyczne Copenhagen. 

Nordic Fibrecement to dokładnie przetestowane produkty na rynku skandynawskim, które poradzą sobie ze wszystkim, od duńskiej zimy po gorące letnie dni. Nordic Fibrecement ma wiele zalet, takich jak:
- Materiał bezobsługowy
- Nie gnije
- Wykonane z ognioodpornego materiału
- 10 lat gwarancji

Nordic Fibrecement może być stosowany na dużych i małych powierzchniach, szczytach i zwisach, a także w szopach i wiatach garażowych. Nordic Fibrecement posiada znak CE, włącznie z testami odporności na ogień i spełnia wymagania określone w normie EN 12467, klasa A2-s1, d0. Produkty nie zawierają azbestu i tlenku magnezu.

Płyty akustyczne i panele firmy Fibrotech mają silne właściwości dźwiękochłonne, dzięki czemu zmniejszają pogłos.

Beton drzewny FibroTech jest wykonany z cementu i wełny drzewnej, która oprócz tego, że jest dźwiękochłonna, przyczynia się również do zdrowego i komfortowego klimatu w pomieszczeniach z dobrą akustyką.

Panele akustyczne FibroTech można montować zarówno na suficie, jak i na ścianie,

zachowując przy tym właściwości akustyczne paneli akustycznych FibroTech. Panele te są wykonane z poliestru, MDF i forniru z prawdziwego drewna, co nadaje im bardzo piękny wygląd z różnymi oznaczeniami bez sęków. Panel akustyczny FibroTech może być być układany na długości do 3 metrów.

TreeTops A/S po raz pierwszy działa w formie spółki akcyjnej w 2011 roku.
Rickiego Kjeldsena

POBIERZ KATALOG

________

Pobierz dokładnie ten katalog, który jest dla Ciebie odpowiedni
i który uważasz za najciekawszy

TOP