KIM JESTEŚMY?

________

TreeTops A/S to miejsce, w którym gromadzimy produkty budowalne w ramach jednej branży.  Prezentujemy Państwu bogaty asortyment wyjątkowych produktów w dziedzinie tarasów i ogrodzeń kompozytowych oraz szeroką gamę rozwiązań akustycznych i włókno-cementowych. 

KIRKEDAL KOMPOSIT powstał w 2013 roku i od tego czasu stał się rozpoznawalnym i popularnym graczem na rynku bezobsługowych tarasów oraz ogrodzeń. KIRKEDAL to ekskluzywne produkty wysokiej jakości z szeroką gamą opcji kolorystycznych i akcesoriów. Oferujemy możliwość projektowania pięknych i bezobsługowych tarasów i ogrodzeń z użyciem materiałów kompozytowych.Nasze produkty są łatwe w obróbce i łatwo się z nimi pracuje. Wszystkie kompozyty KIRKEDAL posiadają certyfikat 100% FSC.

W ofercie znajdują się Tarasy Kompozytowe KIRKEDAL, które różnią się od innych kompozytów na rynku

m.in. piękną serią SOLID, czyli stylowe i solidne deski o długości do 6 m. Tarasy KIRKEDAL mogą posiadać dwustronną powierzchnie - drewnianą strukturę lub ryflowania, dzięki czemu możesz sam zdecydować o ostatecznym wyglądzie. Dodatkowo powierzchnia desek jest lakierowana nawierzchniowo, dzięki czemu nasze produkty są mniej podatne na zabrudzenia, a ponadto są dostępne w pięknych, skandynawskich kolorach.

Ogrodzenia kompozytowe KIRKEDAL są dostępne z 2 różnymi profilami ogrodzeniowymi - pióro/wpust lub schodkowy, a także ze słupkami aluminiowymi, ocynkowanymi lub ocynkowanymi malowanymi proszkowo na czarno. Ogrodzenia kompozytowe KIRKEDAL są dostępne w kolorze czarnym i białym. Ponadto Kirkedal ma w swojej ofercie ogrodzenia akustyczne Copenhagen.

Nordic Fibrecement to dokładnie przetestowane produkty na rynku skandynawskim, które poradzą sobie ze wszystkim, od duńskiej zimy po gorące letnie dni. Nordic Fibrecement ma wiele zalet, takich jak:

- Nie potrzebuje dodtakowej obsługi
- Nie gnije
- Wykonany z ognioodpornego materiału
- Posiada 10 lat gwarancji

Nordic Fibrecement może być stosowany na dużych i małych powierzchniach, szczytach i zwisach, a także wiatach garażowych. Nordic Fibrecement posiada oznakę CE, włącznie z testami odporności na ogień oraz spełnia wymagania określone w normie EN 12467, klasa A2-s1, d0. Produkty nie zawierają azbestu i tlenku magnezu.

Płyty akustyczne i panele firmy Fibrotech mają silne właściwości dźwiękochłonne, dzięki czemu zmniejszają pogłos w każdym typie pomieszczeń.

Beton drzewny FibroTech jest wykonany z cementu i wełny drzewnej, która oprócz tego, że jest dźwiękochłonna, przyczynia się również do zdrowego i komfortowego klimatu w pomieszczeniach z dobrą akustyką.

Panele akustyczne Fibrotech można montować zarówno na sufitach, jak i ścianach, zachowując przy tym właściwości akustyczne naszych paneli FibroTech. Panele te są wykonane z poliestru, MDF i forniru z prawdziwego drewna, co nadaję im piękny i naturalny wygląd bez sęków. Panele akustyczne FibroTech moga byc układane na długośi do 3 metrów. 

 

 

 

 

Firma TreeTops A/S została założona przez Rickiego Kjeldsena jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 1. czerwca 2011.

POBIERZ KATALOG

________

Pobierz nasze katalogi aby poznać szegółową ofertę naszych marek. 

TOP