KIM JESTEŚMY?

________

TreeTops A/S to miejsce, w którym gromadzimy produkty budowalne w ramach jednej branży.  Prezentujemy Państwu bogaty asortyment wyjątkowych produktów w dziedzinie tarasów i ogrodzeń kompozytowych oraz szeroką gamę rozwiązań akustycznych i włókno-cementowych. 

KIRKEDAL KOMPOSIT powstał w 2013 roku i od tego czasu stał się rozpoznawalnym i popularnym graczem na rynku bezobsługowych tarasów oraz ogrodzeń. KIRKEDAL to ekskluzywne produkty wysokiej jakości z szeroką gamą opcji kolorystycznych i akcesoriów. Oferujemy możliwość projektowania pięknych i bezobsługowych tarasów i ogrodzeń z użyciem materiałów kompozytowych.Nasze produkty są łatwe w obróbce i łatwo się z nimi pracuje. Wszystkie kompozyty KIRKEDAL posiadają certyfikat 100% FSC.

W ofercie znajdują się Tarasy Kompozytowe KIRKEDAL, które różnią się od innych kompozytów na rynku

m.in. piękną serią SOLID, czyli stylowe i solidne deski o długości do 6 m. Tarasy KIRKEDAL mogą posiadać dwustronną powierzchnie - drewnianą strukturę lub ryflowania, dzięki czemu możesz sam zdecydować o ostatecznym wyglądzie. Dodatkowo powierzchnia desek jest lakierowana nawierzchniowo, dzięki czemu nasze produkty są mniej podatne na zabrudzenia, a ponadto są dostępne w pięknych, skandynawskich kolorach.

Ogrodzenia kompozytowe KIRKEDAL są dostępne z 2 różnymi profilami ogrodzeniowymi - pióro/wpust lub schodkowy, a także ze słupkami aluminiowymi, ocynkowanymi lub ocynkowanymi malowanymi proszkowo na czarno. Ogrodzenia kompozytowe KIRKEDAL są dostępne w kolorze czarnym i białym. Ponadto Kirkedal ma w swojej ofercie ogrodzenia akustyczne Copenhagen.

Płyty akustyczne i panele firmy Fibrotech mają silne właściwości dźwiękochłonne, dzięki czemu zmniejszają pogłos w każdym typie pomieszczeń.

Beton drzewny FibroTech jest wykonany z cementu i wełny drzewnej, która oprócz tego, że jest dźwiękochłonna, przyczynia się również do zdrowego i komfortowego klimatu w pomieszczeniach z dobrą akustyką.

Panele akustyczne Fibrotech można montować zarówno na sufitach, jak i ścianach, zachowując przy tym właściwości akustyczne naszych paneli FibroTech. Panele te są wykonane z poliestru, MDF i forniru z prawdziwego drewna, co nadaję im piękny i naturalny wygląd bez sęków. Panele akustyczne FibroTech moga byc układane na długośi do 3 metrów. 

 

 

 

 

Firma TreeTops A/S została założona przez Rickiego Kjeldsena jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 1. czerwca 2011.

POBIERZ KATALOG

________

Pobierz nasze katalogi aby poznać szegółową ofertę naszych marek. 

TOP